בישוליסט

המרכז לבישול ואפייה

בבישוליסט ניתן למצוא אביזרים מקצועיים מבית המותגים המובילים בעולם בתחום הבישול והאפייה, אנו מתמחים באביזרים וכלים החל מסכיני שף, סירים ומחבתות איכותיים, כלים מקצועיים לאפייה, מוצרי חשמל למטבח, תבניות ועד למגרדת גבינה ממותגת או קולפן ייחודי לעגבניות.

חנניה ויצמן כבר ידע מה להציע לכם כדי להקל ולפשט את העבודה במטבח מהאופה המתחיל ועד השף המקצועי ולהציע פתרונות איכותיים לטבחים מקצועיים או חובבים.

חשוב לנו אומר חנניה לנסות את כל המוצרים קודם כל אצלנו בבית, לוודא שהמוצרים שאנחנו מביאים לקהל הלקוחות שלנו מתאים בדיוק, איכות המוצרים חייבת להיות הגבוהה ביותר, ממותגים מוכרים כי השירות והאחריות שלנו הם עקרון חשוב בחנות.

המגוון הגדול של המוצרים מביא לקוחות עם צרכים שונים מכל האזור, בשלנים מתחילים ושפים מקצועיים מבתי המלון בים המלח. מירוחם, מועצה אזורית תמר, הערבה ובעיקר מבסיס האם בדימונה, שם הבשלניות המעולות יודעות כי הן יכולות להסתייע במוצרים ואביזרים שמקלים על העבודה במטבח.

אוכל הוא רגש ושמחה ואנחנו שמחים לעמוד לצד לקוחותינו כשהם נכנסים אל המטבח ולחוות יחד איתם את ההנאה והסיפוק בהכנה של מאפה טעים או תבשיל מדהים למשפחה ולחברים.

 

בואו

מרכז מסחרי (מול בנק פועלים), דימונה

08-6551-485

חנניה - 050-3676113

 
 
בישול
זילוף ואפייה

מותגים מובילים

 

סכינים -  Dick, Acrose, Berox, Victorinox

אפייה -  Marcato, Wilton, FoodAppeal, Zenker

סירים- Cutterpeeler, FoodAppeal
מוצרי חשמל - המילטון, סלמור, MIDEA

חיתוך ופריסה - Borner, Slicer

  • Facebook Social Icon

© כל הזכויות שמורות לבישוליסט

בישוליסט - המרכז לבישול ואפיה
מרכז מסחרי (מול בנק הפועלים)
דימונה
בישוליסט